Ogłoszenia Parafialne XII Niedziela Zwykła, 23.06.2024 r.

sobota 22.06.2024

1) Kalendarz liturgiczny:
     poniedziałek – Narodziny św. Jana Chrzciciela
     wtorek – NMP Świętogórskiej z Gostynia
     piątek – św. Ireneusza
     sobota – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

2) Dziś Dzień Ojca, pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.

3) We wtorek 25 czerwca w naszym kościele całodzienna adoracja Najświętszego Sakramentu.
PLAN  ADORACJI:

GODZ.10:30 MSZA ŚW.

GODZ.11:00   MASŁOWO
GODZ.12:00   WIESZCZYCZYN
GODZ.13:00   BINKOWO
GODZ.14:00   RUSOCIN
GODZ.15:00   NOWIECZEK, DOBCZYN
GODZ.16:00   CHRZĄSTOWO, OBREDA, BORGOWO
GODZ.17:00   OLSZA, ŁĘŻEK, DRZONEK, JAROSŁAWKI, FELIKSOWO

ZAPRASZAM DO PRZEŻYCIA TEGO DNIA NA WSPÓLNEJ MODLITWIE UWIELBIENIA PANA JEZUSA OBECNEGO W EUCHARYSTII, KTÓRY PRZEZ CAŁY DZIEŃ W NASZEJ PARAFIALNEJ ŚWIĄTYNI BĘDZIE WYSTAWIONY W MONSTRANCJI, CZEKAJĄC NA KAŻDEGO Z NAS.

4) W sobotę Uroczystość św. Piotra i Pawła. Msze św. o g. 10:00 i 18:00. Taca na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

5) Zmiana godziny wyjazdu dzieci do Mandorii. Wyjazd o g. 6:00 z parkingu przy salce katechetycznej.

6) Wyjazd na widowisko Orzeł i Krzyż w piątek o g. 19:00 z parkingu przy salce katechetycznej.

7) Nabożeństwo czerwcowe w tygodniu po Mszy wieczornej, a w niedzielę po Mszy o g. 10:00.

8) Dziękuje za całoroczne dbanie o otoczenie groty Matki Bożej, za dekoracje w kościele, za dbanie o otoczenie kościoła. Bóg zapłać.

9) Proszę nie wyrzucać na cmentarzu do kontenerów innych śmieci niż cmentarne. Segregujemy szkło do zielonych pojemników.

10) Bóg zapłać za składaną za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii, za zbiórka rem.-inwest…

11) Z powodu remontu biuro parafialne czynne tylko w środę.

12) Zachęcam do prasy katolickiej. Jest nowy Przewodnik Katolicki oraz wakacyjny Mały Przew.

13) 1 lipca wyruszy 371 pielgrzymka ze Śremu do Borku. Zapisy w Farze w Śremie.

14) Wszystkim przeżywającym w nowym tygodniu swoje urodziny, imieniny składam serdeczne życzenia. Wszystkim życzę wiele dobra i życzliwości na cały tydzień. Dobrego czasu wypoczynku.