Ogłoszenia Parafialne XIII Niedziela Zwykła, 30.06.2024 r.

sobota 29.06.2024

1) Kalendarz liturgiczny:
    środę – św. Tomasza Ap.
    sobotę – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej

2) Dziękuję opiekunom i dzieciom za wspólny wyjazd do parku rozrywki. Dziękuję także uczestnikom parafialnego wyjazdu na widowisko Orzeł i Krzyż.

3) Dziękuję za wszelką posługę duszpasterską w minionym roku szkolnym i katechetycznym.

4) W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek oraz I sobota miesiąca.  W czwartek modlitwa w intencji nowych powołań. Spowiedź święta w piątek od g. 16.00 do 17.30 z komunią św. co pół godziny, nabożeństwo do NSPJ po Mszy o g. 18:00. W sobotę różaniec wynagradzający i Msza św. o g. 8:00.

5) W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 10.00 nabożeństwo o dobre żniwa.

6) Zapraszam w ciągu tygodnia na nasze nabożeństwa:
w wtorek na Nowennę do Świętego Rocha,
w środę na Nowennę do M. B. N. Pomocy,
w piątek na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

7) Proszę nie wyrzucać na cmentarzu do kontenerów innych śmieci niż cmentarne. Segregujemy szkło do zielonych pojemników.

8) Bóg zapłać za składaną za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii.

9) Biuro parafialne czynne tylko we wtorek.

10) Zachęcam do prasy katolickiej. Jest nowy Przewodnik Katolicki oraz wakacyjny Mały Przew.

11) Wszystkim przeżywającym w nowym tygodniu swoje urodziny, imieniny składam serdeczne życzenia. Wszystkim życzę wiele dobra i życzliwości na cały tydzień. Dobrego czasu wypoczynku.