Ogłoszenia Parafialne XXXII Niedziela Zwykła 12.11.2023 r.

sobota 11.11.2023

1) Kalendarz liturgiczny:
    -  w poniedziałek Św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka, Krystyna
     - w piątek św. Elżbiety Węgierskiej
     - w sobotę bł. Karoliny Kózkówny

2) Dziękuję wszystkim inicjatorom, budowniczym i mieszkańcom Binkowa za postawienie i opiekę nad nowym krzyżem.

3) Rada Rodziców z przedszkola w Wieszczyczynie dziękuję za wsparcie poprzez zakup rogali. Udało się zebrać 3200 zł. W ich imieniu i swoim Bóg zapłać.

4) Dziękuję za wspólne wyjścia do kina na film pt. „Sound of Freedom. Dźwięk wolności”.

5) W przyszłą niedzielę 19 listopada o g. 15.00 na cmentarzu modlitwa za zmarłych z wymienianek jednorazowych. Od dziś nowe roczne wymienianki. W razie jakiś nieprawidłowości, czy błędów proszę o kontakt w zakrystii.

6) Przypominamy o spotkaniach dla kandydatów do bierzmowania wg podanego planu.

7) Dziękuję za wszelkie ofiary składane na rzecz parafii, zarówno na składkę w kościele jak i wpłaty na konto. W przyszłą niedzielę składka inwes. – remon.
Dziękuję za wszelką pracę wykonaną na rzecz parafii. Za wszelką życzliwość wszystkim Bóg zapłać.

8) Zapraszam na nabożeństwa w naszym kościele:
- we wtorek nowenna do św. Rocha (przypominam o możliwości składania indywidualnych próśb i podziękowań);
- w środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
- w piątek koronka do Bożego Miłosierdzia.

9) Biuro parafialne w tym tygodniu nieczynne.

10) Bardzo serdecznie proszę o porządek na cmentarzu, zwłaszcza obok śmietników, o segregację śmieci. Najlepiej, żeby śmieci zabierać ze sobą do domu. Dziękuję za zrozumienie tej sprawy.
11) Zachęcam do nabywania Przewodnika Katolickiego i Misyjnych Dróg.
12) Wszystkim przeżywającym w nowym tygodniu swoje urodziny, imieniny, rocznice ślubu składam serdeczne życzenia. Wszystkim życzę wiele dobra i życzliwości na cały tydzień.